NG Sapanca Bedesten

FARKLI SEKTÖRLERDE birçok başarıya imza atan NG Grubu’nun ilk alışveriş merkezi NG Bedesten, Sapanca’da yer alıyor. Sapanca; İstanbul, Ankara, İzmit, Bursa gibi büyük şehirlere yakınlığı nedeniyle tercih ediliyor. NG Grubu, NG Sapanca Bedesten ile İpek Yolu’nun ve Sapanca’nın tarihi zenginliğinin hatırlanmasını, tarihteki bedestenler  gibi ekonomik ve kültürel hayatı bir çatı altında toplayarak canlandırmayı amaçlıyor.

Toplam 23 bin 321 metrekare alanı, 15 bin metrekare kiralanabilir alanı ve yol üstü konseptiyle inşa edilen NG Sapanca Bedesten Alışveriş Merkezi, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 95 kilometre, Kartepe’ye 37 kilometre, Sapanca şehir merkezine 3 kilometre ve İzmit şehir merkezine 22 kilometre uzaklıkta, merkezi bir konumda bulunuyor.

NG Sapanca Bedesten AVM’nin içerisinde farklı alanlarda hizmet veren 52 mağaza yer alıyor. Burger King, Ömer Efendi, Migros, Caraclan, Kütahya Porselen, NG Kütahya Seramik, NG Home, Taç ve LCWaikiki gibi birçok yerli ve ulusal markayı içinde barındıran alışveriş merkezinin, otoparkı 150 araç kapasiteli ve oldukça geniş.

NG SAPANCA BEDESTEN’DE ÇOCUKLAR ÇOK MUTLU

NG Sapanca Bedesten AVM’de çocuklar için büyük bir alana kurulmuş Buseden Toystation ve Buseden Funstation adlı eğlence alanı bulunuyor. Toystation mağazasında 4 bin çeşidin üzerinde oyuncak,7’den 70’e her yaş grubuna hitap eden oyun parkındaysa mini go-karttan doğum günü partilerine kadar dizayn edilmiş birçok bölüm yer alıyor.

BİRBİRİNDEN LEZZETLİ YEMEKLER KESTANE KAFE & RESTORAN’DA

Bedesten’de, toplam 20 adet bahçeli fastfood ve kafe alanının yanı sıra doğa manzaralı teras katında 3 adet büyük restoran alanı mevcut. Bunlardan bir tanesi de iç açıcı dekorasyonu ve şık görünümüyle Kestane Kafe& Restoran. Her damak zevkine uygun seçenekler sunan Kestane Kafe&Restoran’ın özenle hazırlanan menülerinde salata, makarna, pizza, pirzola, köfte, tavuk, ızgara çeşitleri, çökertme kebabı gibi tava yemekleri, çeşitli pastalar, tatlı ve dondurma seçenekleri bulunuyor. Aynı zamanda, kahvaltıda sunulan reçel, salça, erişte gibi doğal ürünler satın alınabiliyor.

NG HOME, EV DEKORASYONUNA YENİ BİR DOKUNUŞ

İlk kez NG Sapanca Bedesten de açılan NG Home mağazası, NG Grubu’nun yarattığı yeni bir marka. NG Home’da Kütahya Porselen ürünlerinin yanı sıra mutfak ve ev dekorasyonuna yönelik yüzlerce ürün çeşidi yer alıyor. Toplamda 3.000 metrekare alanıyla NG Home, aynı ürünleri gruplandırarak yerleştiriliyor ve ziyaretçilerine alışverişleri sırasında farklı bir deneyim sunuyor.

Porselen bölümünde Kütahya Porselen imzası taşıyan, Türkiye›nin ilk yerli bone ürünü Bonamore serisinin yemek, kahve ve çay takımları, kare bone yemek takımları, günün ilk sofralarına keyif katacak kahvaltı takımları, usta ellerde şekillenen sanat evi ürünleri ziyaretçilerle buluşuyor. Birbirinden farklı form ve ebatlarıyla CORENDON serisi, rengârenk desenleri ile ikat ve etnik serisi, kişiselleştirilmiş ve tarz sahibi sofraların vazgeçilmezi Naturaceram ürünleri NG Home mağazasında yer alan binlerce çeşit son moda ev dekorasyonu ürünleri arasında yer alıyor.

Yalnızca Türk markalarının bulunduğu NG Home’da, mutfakların ve sofraların vazgeçilmezi cam bölümü, bahçe dekorasyon ürünleri, banyo ve banyo aksesuar bölümü, halı seçenekleri, yatak ve masa örtüsü çeşitleri, uyku grubu bölümü yer alıyor. Zengin sunumuyla NG Home, her bütçeye uygun fırsat bölümleri ve özel kampanyalarıyla keyif dolu bir alışverişin kapılarını açıyor.